emocijos.jpg

Paskaita „Kaip ugdyti vaikų emocinį intelektą?“

Vaikai išgyvena tokius pačius jausmus kaip ir suaugusieji, tačiau dar ne visada moka juos atpažinti ir suprasti. Kalbėti apie jausmus ir tinkamai juos reikšti vaikai neišmoksta savaime – to turėtų mokyti suaugusieji. Kuo ankstyvesniame amžiuje su vaikais kalbame apie jausmus, tuo greičiau ir geriau jie pradeda suprasti save bei kitus. 

 

Gebėjimas įsisąmoninti savo jausmus, atsispirti impulsyviam elgesiui, mokėti spręsti konfliktus ir problemas, numatyti savo elgesio pasekmes leidžia vaikams kurti geresnius tarpusavio santykius bei patenkinti savo socialinius ir emocinius poreikius.

 

Paskaitoje „Kaip ugdyti vaikų emocinį intelektą?“ Paramos vaikams centro psichologė, programos „Antras žingsnis“ vadovė Ieva Dulinskaitė patars, kaip kalbėti su vaikais apie įvairius mums kylančius jausmus, kaip tinkamai reikšti pyktį ir kitas stiprias emocijas. Pateiks pavyzdžių, kaip mokyti vaikus nusiraminti ir kaip suaugusiems išgirsti, įvardinti ir tinkamai atspindėti jausmus, siekiant kurti tvirtą, pasitikėjimu grįstą vaikų ir tėvų ryšį. 

 

Data ir laikas: 2019 m. kovo 20 d., 17.30-19.30 val. 

 

Vieta: Lietuvos Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka (Gedimino pr. 51, Vilnius), Konferencijų salė, 5 aukštas. 

 

Skirta: tėvams, įtėviams, globėjams, seneliams ir visiems, kuriems aktualu, kaip ugdyti vaikų emocinį intelektą. 

 

Paskaita – nemokama: tai yra projekto “Kompleksinių paslaugų šeimai teikimas Vilniaus mieste” dalis, finansuojama Europos socialinio fondo lėšomis. Atvykstant būtina atsinešti UŽPILDYTĄ dalyvio apklausos anketą.

 

Registracija: iki kovo 15 d. Prašome užpildykite registracijos anketą. Dalyvavimas paskaitoje bus patvirtintas registracijos anketoje Jūsų nurodytu el. paštu.