Emocijos1.jpg

Paskaita „Geros“ ir „blogos“ mūsų emocijos: kaip suprasti, atskirti, reguliuoti“ita „Kaip ugdyti vaikų emocinį intelektą?“

Užvaldžius stiprioms emocijoms, tėvams ne visuomet pavyksta susitvardyti ir išvengti impulsyvaus elgesio. Konfliktų su vaikais metu neretai kritika, kandžios replikos ar pakeltas balsas gali tapti emociniu smurtu. Kur yra ta riba, padės suprasti Paramos vaikams centro psichologė psichoterapeutė, programos „Pozityvi tėvystė“ vadovė Erna Petkutė paskaitoje „Geros“ ir „blogos“ mūsų emocijos: kaip suprasti, atskirti, reguliuoti“. 

 

Paskaitoje sužinosite, kaip atpažinti, kad vaikas patiria emocinį smurtą, kaip reaguoti ir padėti. Bus kalbama apie emocijų rūšis, kodėl jos visos reikalingos, kaip suprasti savo jausmus ir tinkamai reikšti. 

 

Data ir laikas: 2019 m. birželio 12 d., 17.30-19.30 val. 

 

Vieta: Lietuvos Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka (Gedimino pr. 51, Vilnius), Konferencijų salė, 5 aukštas. 

 

Skirta: tėvams, įtėviams, globėjams, seneliams ir visiems, kuriems svarbu suprasti emocijų  reikšmę, emocinio smurto prieš vaikus reiškinį ir būdus jam mažinti. 

Paskaita – nemokama: tai yra projekto “Kompleksinių paslaugų šeimai teikimas Vilniaus mieste” dalis, finansuojama Europos socialinio fondo lėšomis. Atvykstant būtina atsinešti UŽPILDYTĄ dalyvio apklausos anketą.

 

Registracija: iki birželio 8 d. Prašome užpildykite registracijos anketą. Dalyvavimas paskaitoje bus patvirtintas registracijos anketoje Jūsų nurodytu el. paštu. 

 

  • Facebook
  • YouTube